Co otrzymujesz?

Najlepsze w danym miesiącu typy długo terminowe jak również krótkoterminowe na 1-5 dni czyli tak zwane ,,shorty”

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość obserwowania wpisów na naszej grupie przez cały dzień. Czasami decyzję trzeba podjąć dość szybko. W szczególności jeżeli chodzi o tak zwane shorty lub gdy kurs dość szybko pnie się do góry. Wychodząc na przeciw, będziecie informowani i o każdym sygnale poprzez SMS.

Będziemy Was informować w jakie startupy opłaca się wejść i jak zakupić tokeny w okresie przed sprzedażowym zanim jakiś projekt wejdzie na giełdę.  Niektóre z nich po wejściu na giełdę potrafią zarobić od 100 do ponad kilku tysięcy procent zysku !!!

Każdego miesiąca podsumowujemy nasze typy i możecie się zapoznać z danym raportem gdzie będzie pokazane jak % się sprawdzały nasze typy oraz ile można było w danym miesiącu na nich zarobić.

Dla początkujących którzy nie mieli styczności z kryptowalutami, mamy podstawowe poradniki jak krok po kroku kupić BTC, jak grać na giełdzie ustawiać stop loss i wiele innych ciekawych informacji.

Na naszym blogu znajdziecie ciekawe informacje ze świata kryptowalut.

Rozmowy  z innymi uczestnikami grupy, wymiana doświadczeń informacji, nowe kontakty

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy zamkniętą grupą w świecie kryptowalut która daje wielkie możliwości. Dzięki nam  w każdym miesiącu będziemy dawać Wam interesujące sygnały i informacji ze świata kryptowalut. Jesteśmy w największych grupach i forach na świecie z których czerpiemy mnóstwo informacji. Te najlepsze sprawdzone informacje i sygnały, przekazujemy Wam.

Ostatnie typy

Członkostwo w naszej grupie jest płatne w formie abonamentu. Płatność pierwszy miesiąc 100pln, kolejne miesiące 200pln. Przyjmujemy płatność w BTC ( Bitcoin ) oraz ETH ( Ethereum )

Dołącz do Nas

Jeżeli zainteresowała Cię tematyka kryptowalut i chcesz dołączyć do nasz to kliknij w przycisk

Wszystko dokładnie Ci powiemy i objaśnimy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 na dobę 7 dniw tygodniu !!! Zostań częścią naszej grupy
Dołącz do Nas